Bl a valnöt. Längd 172, bredd 93, höjd 81 cm. Två utdragbara skivor á 66 cm.
Bruksslitage, fläckar, repor. Utdragsskivorna mörkare med smärre fläckar/bucklor. En utdragskrok i trä undertill avbruten. Ett stag på det ena utdraget brutet och lagat.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.