CHRISTIAN DIOR

Väska.

Monogramcanvas med skinndetaljer. Invändigt tre fack. Märkt "Christian Dior MADE IN FRANCE". Bredd 25,5 cm, djup ca 2 cm, höjd ca 15,5 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Fläckar. Repor.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 20 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    1 300
    125 EUR
    155 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (16 bud)
    7A20 apr 19:481300SEK
    820 apr 19:481200SEK
    7A20 apr 00:371100SEK