Möbler Bord
1043093
LAMPBORD, ett par, Pierre Vandel Paris, 1980-tal.
Lampbord, ett par, pierre vandel paris, 1980 tal

Glasskivor, ben av plexiglas och mässingslister. Längd 58, beredd 58, höjd 50 cm.

Slitage. Större nagg i två hörnor.

Utropspris
2 000 SEK