CHANEL

Plånbok.

Turkosblått läder. Invändigt 9 fack varav 6 för kort. Baksida med ett fack för mynt. Stämpelmärkt "CHANEL". 12 x 10 x 2 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Märken. Skador. Ställvis missfärgad.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    350
    34 EUR
    42 USD

    Budhistorik (2 bud)
    220 apr 17:11350SEK
    112 apr 21:04300SEK