FIGUR/DOCKA. Japan. Efter 1920.

Sittandes, klädd i traditionell klädsel med svärd, total längd 38 cm, total bredd 18 cm, samt total höjd ca 40 cm.

Slitage, smärre sprickor, kantskador.

Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

296. Torsten Andersson, Utan titel.
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK