BESTICKSUPPSÄTTNING

96 delar, silver, "Haga", 1900-talets andra kvartal.

Tolv bordsskedar, tolv matskedar, tolv bordsgafflar, tolv matgafflar, tolv teskedar, tolv kaffeskedar, tolv bordsknivar samt matknivar med blad i rostfritt stål. Total vikt 3800 gram.

Konditionsrapport

Bruksskick.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 6 timmar

    Utropspris: 10 000 SEK

    8 000
    782 EUR
    915 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 8 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (6 bud)
    121 maj 12:188000SEK
    Acceptpris på 8 000 SEK uppnåddes
    121 maj 12:187000SEK
    118 maj 00:295000SEK