PETER DAHL

Färglitografi, signerad, PT.

Komposition med figurer framför hus. Bildens mått ca 65 x 48 cm.

Konditionsrapport

Inga synliga skador. Ej examinerad ur ram.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - T25
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    4 dagar 5 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    300
    29 EUR
    36 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 350 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    119 apr 12:13300SEK