Fanerat med mahogny, rektangulär fällbar skiva, sarg med låda, längd 86, bredd 43, höjd 72 cm Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Omarbetad. Lagning. Skivan något bukig.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10