TANTALUS

Karaffer, 3 st, i ställ, 1900-talets mitt.

Slipat glas. Låsbart ställ av ek med beslag av metall. Karaffernas höjd cirka 23. Ställets bredd 35, djup 13, höjd 32 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 200
    213 EUR
    252 USD

    Budhistorik (12 bud)
    618 maj 16:552200SEK
    4A18 maj 16:202000SEK
    618 maj 16:201900SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes