SÄNGBORD

Ett par, AB Carlström & Co, Möbelfabrik, 1960-tal.

Lackerade. En låda i sarg samt ett hyllplan. Bredd 47, djup 33, höjd 52 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Krackelyr. Repor. Märken.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 000
    96 EUR
    119 USD

    Budhistorik (6 bud)
    324 apr 10:591000SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes
    123 apr 23:29950SEK
    423 apr 17:37900SEK