SKRIVBORD MED STOL

1900-talets mitt.

Fanerad i teak. Lådhurts med tre lådor. Längd 120 cm. Bredd 60 cm. Höjd 73 cm.
Karmstol, sitthöjd ca 40 cm.

Konditionsrapport

Märken. Slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G8

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    1 900
    183 EUR
    226 USD

    Budhistorik (20 bud)
    423 apr 14:321900SEK
    923 apr 14:311800SEK
    4A23 apr 14:311750SEK