SKRIVBORD

Engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Stomme av ek. Skiva klädd med konstläder. Tre lådor i sargen. Detaljer av gulmetall. Bredd 138. Djup 62. Höjd 78 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H51

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 500
    147 EUR
    172 USD

    Budhistorik (4 bud)
    116 maj 20:431500SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes
    116 maj 20:431100SEK
    116 maj 20:42900SEK