CHANEL, "Grand Shopping Paris Biarritz", VÄSKA.

Tote bag i quiltat, guldfärgat kanvas. Tre ytterfickor, en med dragkedja. Fodret i vit tyg. Tre innerfickor, en med dragkedja. Löstagbart innerfack / pochette med dragkedja. Etikettmärkt "CHANEL MADE IN ITALY", numrerad (år 2006-2006. Dustbag.
Höjd 31 cm, bredd 34 cm, djup 14 cm.

Sedvanligt slitage, enstaka fläckar.

Utropspris
500 EUR