Fanerat med teak, ben av betsad bok. En iläggsskiva à 49,5 cm. Diameter 104,5. Höjd 74 cm.
Smärre slitage och fläckar. Repor. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10