CARL MALMSTEN

Matbord, "Herrgården".

Lackerat. Längd 140, bredd 100, höjd 74,5 cm. En extra iläggsksiva á 55 cm.

Konditionsrapport

Smärre färgbortfall. Slitage. Repor. Fläckar.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - F2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 17 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    1 500
    146 EUR
    174 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 600 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    218 maj 15:461500SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes
    216 maj 20:28550SEK
    115 maj 22:51500SEK