INGEBORG LUNDIN, glasservis, 75 delar, "Silvia", Orrefors, 1900-talets andra hälft.
Bestående av:
7 champagneglas, höjd 20 cm
6 rödvinsglas
6 vitvinsglas
7 ölglas
6 whiskeyglas
11 selterglas
11 likörglas
11 snapsglas
10 starkvinsglas
Andra sortering Smärre slitage. Repor.