BOK, Mon Voyage en Italie, 1800-talets slut.

A Spuhler Comptoir Phototypie Neuchatel. Pärmen tryckt i färg och relief. 306 sidor.

Smärre slitage. Smärre veck.

Utropspris
150 EUR