Bord med skiva fanerad med teak, benställning av teak. Diameter 112, höjd 72 cm. Två iläggsskivor à 49 cm vardera. Sex stolar med stomme av betsad bok. Fast stoppad rygg och sits. Sitthöjd ca 45 cm.
Slitage. Repor. Fläckar. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.