GOLVVAS

Porslin. Kanton, Qingdynastin, 1800-tal.

Dekor i emaljfärger och guld med motiv av palatsscen. Höjd 62 cm.

Konditionsrapport

Slitage, nagg.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P9

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Alexandra Xu

Alexandra Xu

alexandra.xu@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    5 timmar 1 minut

    Utropspris: 7 000 SEK

    5 000
    486 EUR
    579 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 5 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (6 bud)
    621 maj 02:565000SEK
    Acceptpris på 5 000 SEK uppnåddes
    520 maj 21:514322SEK
    420 maj 17:013900SEK