HELENA TYNELL

VASER, 9 st, "Pala", Riihimäen lasi, formgiven 1964.

Klart glas i olika ton. Åtta vaser ca 10,5 x 10,5 cm, höjd 11,5 cm, en vas 8 x 8 cm, höjd 7 cm. Några etikettmärkta.

Konditionsrapport

Ett mynningsnagg. Slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - Y2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Nan Jarjis

Nan Jarjis

nan.jarjis@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    85
    EUR
    869 SEK
    99 USD

    Budhistorik (9 bud)
    323 maj 17:1085EUR
    2A23 maj 17:0980EUR
    323 maj 17:0980EUR
    Acceptpris på 50 EUR uppnåddes