LOUIS VUITTON, "keepall 45" väska
Monogramcanvas med detaljer i läder och mässingsfärgad metall. Adresstag. Lås och nyckel. Märkt LOUIS VUITTON PARIS, made in France. Längd 45, bredd 21, höjd 26 cm.
Smärre slitage. Et handtag med skinnskador.