KANDELABRAR, ett par, nysilver, CG Hallberg, 1900-tal.

Tre ljusarmar vardera. Löstagbara ljusmanschetter. Höjd ca 20 cm. Längd 30 cm.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
1 500 SEK