Fanerat med ek. 9 lådor samt 2 utdragbara skivor. Längd 153 cm, bredd 87 cm, höjd 78 cm.
Slitage. Smärre skador. Fläckar. En låda svår att öppna. Nyckel saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10