TERRINER

Ett par, nysilver, omkring sekelskiftet 1900.

Oval form, med hänklar och på lejontassar. Dekor av rocailler, akantus samt blomster. Längd ca 46 cm, höjd ca 27 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Lagningar. Bucklor.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V18

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    1 206
    117 EUR
    138 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (4 bud)
    319 maj 12:421206SEK
    319 maj 12:311106SEK
    219 maj 07:021006SEK