MULBERRY, väska.

MULBERRY, väska.

Svart läder. Invändigt ett dragkedjeförsett fack samt ett mindre utan dragkedja. Märkt "Made in Turkey" samt "Mulberry". Handtag med kedja. Längd ca 29 cm, bredd ca 8 cm, höjd exklusive handtag ca 20 cm.

Bruksskick. Avnött yta på kedjan samt beslag med repor.

Utropspris
4 000 SEK