Dekor i guldfärg mot svart lackad fond, front med två lådor samt dörrpar, längd 62, bredd 31, höjd ca 92 cm
Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Höger dörr med skadade gångjärn/dörr lös. Låsstav saknas