DIVANSBORD

1800-talets andra hälft.

Bland annat valnöt, pelarfot med rikt skuren dekor. Längd 105, bredd 62, höjd 72 cm.

Konditionsrapport

Smärre skador, slitage och lagningar. Trissor saknas.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Rikard Klev

Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst

rikard.klev@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 150 EUR

    Slutpris

    30
    EUR
    315 SEK
    35 USD

    Budhistorik (1 bud)
    1 7 sep 10:5430EUR