Fanerat med mahogny. Benavslut samt beslag av mässing. Tre iläggsskivor á 50 cm, varav en med sarg. Längd (125+50+50+50) 275. Diameter/bredd 125 cm. Höjd 74 cm.
Slitage. Repor. Märken. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.