MATSALSBORD, 1900-talets mitt.

Fanerat med mahogny. Benavslut samt beslag av mässing. Tre iläggsskivor á 50 cm, varav en med sarg. Längd (125+50+50+50) 275. Diameter/bredd 125 cm. Höjd 74 cm.

Slitage. Repor. Märken. Fläckar.

Utropspris
3 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

107. Ernst Billgren, "And i vas", skulptur, ed. 29/30, Kosta Boda.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
26 000 SEK