Konst Grafik
1048463
ROBERT BECHTLE, färglitografi, signerad och numrerad 115/300.

"68 Nova". Arches papper. Ingår i mappen "Documenta", publicerad av Shorewood Atelier. 60x86 cm.

Ej examinerad ur ram. Smärre mjuka hanteringsveck. Fläck.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Värderare klassiskt konst 1800/1900-tal
+46 (0)739 40 08 16

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 000 SEK