PORTFÖLJ

Mulberry.

Svart scotchgrain med detaljer i skinn. Två fack fodrade med svart tyg. med adressetikett samt märkt med numrerad Mulberrybricka. Ca 40 x 30 x 9 cm.

Konditionsrapport

Nötta kanter. Ställvis omfattande slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L10

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Malin Sveholm

Malin Sveholm
Chef program- och eventavdelningen, specialist fashion

malin.sveholm@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    800
    78 EUR
    92 USD

    Budhistorik (5 bud)
    219 maj 15:30800SEK
    Acceptpris på 800 SEK uppnåddes
    219 maj 15:16700SEK
    319 maj 15:06650SEK