PORTFÖLJ, Mulberry.
Svart scotchgrain med detaljer i skinn. Två fack fodrade med svart tyg. med adressetikett samt märkt med numrerad Mulberrybricka. Ca 40 x 30 x 9 cm.
Nötta kanter. Ställvis omfattande slitage.