SAMLING HÄNGLÅS, 11 st, olika, 1800/1900-tal.

Bl a mässing. Tre med kodlås. Alla med nycklar. En märkt Stille-Werner, Stockholm. Bredd 3 - 7 cm.

Bruksslitage. Några anlupna.

Utropspris
1 500 SEK