SLAGBORD

1800-talets mitt.

Furu. Enkelgrindar. Rundade slag. Total längd ca 177, bredd 108, höjd 72 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Renoverad. Kompletterad. Delvis senare skiva. Torrsprickor. Fläckar. Delvis maskstungen.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H40

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    800
    78 EUR
    92 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (4 bud)
    417 maj 19:55800SEK
    312 maj 06:55400SEK
    211 maj 16:51350SEK