KANNA

Porslin, Kina, Qianlong (1736-1795).

Dekor av figurscen. Höjd 13 cm.

Konditionsrapport

Bruksskick. Spricka och nagg på lock. Visst färgbortfall.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V9

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 12 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    506
    49 EUR
    58 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 556 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (6 bud)
    121 maj 15:29506SEK
    3A21 maj 03:26456SEK
    221 maj 03:26450SEK