1049503

BORD

Allmoge, 1800-tal.

Delvis originalmålning. Dubbla gindar. Ett slag. Längd 41+70 cm, bredd 119 cm, höjd 74 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Skador. Torrsprickor. Delvis renoverat och kompletteringar. En skiva saknas.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - H2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    800
    77 EUR
    88 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (3 bud)
    124 jul 12:50800SEK
    124 jul 12:49500SEK
    124 jul 12:49300SEK