BORDPENDYL

Paris, 1800-talets andra hälft.

Sockel av sten med beslag av bronserad zink. Emaljerad urtavla med otydlig märkning. Dekorerad med bronserad figurin. Längd 54, djup 22, höjd 45 cm Nyckel finns.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V9

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 4 timmar

    Utropspris: 2 500 SEK

    1 810
    176 EUR
    207 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 910 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (11 bud)
    5A21 maj 22:481810SEK
    621 maj 22:481800SEK
    5A21 maj 22:471700SEK
    Acceptpris på 1 200 SEK uppnåddes