ANDERS ZORN

Etsning, 1916, signerad.

"De två". P. 19,8 x 14,7 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Asplund 274.
Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T11

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Jinnerot

Johan Jinnerot
Specialist äldre konst

johan.jinnerot@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 10 000 SEK

    7 500
    728 EUR
    860 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (6 bud)
    622 maj 17:347500SEK
    521 maj 18:446500SEK
    419 maj 22:353600SEK