GRÄDDSNIPA och SOCKERSKÅL

Silver 830, rokokostil, importstämplat.

Invändigt förgyllda. Dekor i relief med utsparade kartuscher. Uppburna på fyra fötter. Höjd 5-9 cm. Vikt 152 g.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Caroline Lindahl

Caroline Lindahl
Värderare klassiskt konst 1800/1900-tal

caroline.lindahl@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    450
    44 EUR
    52 USD

    Budhistorik (5 bud)
    418 maj 17:28450SEK
    317 maj 18:26400SEK
    2A17 maj 18:26353SEK