SERVERINGSFAT, porslin. Kanton, Qingdynastin, 1800-tal.

Dekor i famille rosefärger, med motiv av fjärilar samt växtligheter, längd 29 cm.

Konditionsrapport

Slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V29

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Alexandra Xu

Alexandra Xu

alexandra.xu@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 800
    174 EUR
    205 USD

    Budhistorik (12 bud)
    611 okt 16:401800SEK
    7A11 okt 16:401701SEK
    711 okt 16:301700SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes