LJUSKRONA, empirstil 1900-talets mitt.

För el och fem ljus. Höjd exkl kedja ca 58 cm, diameter ca 48 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
1 500 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13