GIO PONTI, fåtölj, Bonacina, Italien, 1900-talets andra hälft,

Rotting och böjträ. Genombruten dekor. Sitthöjd ca 41 cm, bredd ca 66 cm, total höjd ca 124 cm.

Skador. Slitage.

Utropspris
5 000 SEK