CIGARETTETUI, silver, Persien (Iran), oidentifierade stämplar. Total vikt 151 g.

Förgylld insida. Mått 11x8x1 cm.

Mindre anlöpningar. Smärre bucklor.

Utropspris
2 000 SEK