BORDSLAMPA

Porslin, Kina 1900-talets andra hälft.

Monterad på träsockel. Kvadratisk form. Genombruten dekor som avslut i mässing. Höjd 35 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Ej funktionstestad.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    300
    29 EUR
    34 USD

    Budhistorik (1 bud)
    117 maj 15:09300SEK