SOFFBORD, skivan signerad Jean René, 1900-talets andra hälft.

Rektangulär skiva av glas med mönster i blått. Fyra raka ben av aluminium. Längd 140 cm. Bredd 80 cm. Höjd 50 cm.

Smärre slitage. Smärre slitage.

Utropspris
1 500 SEK