BORDSPENDYL

Frankrike, 1800-tal.

Brons. Infällda porslinsplattor. Urtavla av porslin med romerska visare. Krönt av fåglar. Höjd 49 cm. Pendel finns. Nyckel finns. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Skador. Lösa delar, bland annat löst urverk.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V28

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    4 000
    388 EUR
    459 USD

    Budhistorik (7 bud)
    623 maj 23:244000SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes
    422 maj 20:513700SEK
    519 maj 11:593500SEK