GOLVURNOR

2 st, porslin, Kina, 1800-tal.

Balusterformade. Med dekor av blommor och fåglar i underglasyrblå. Pålagd grenverksdekor. Stämplade i godset. Höjd 44 - 45 cm.

Konditionsrapport

Bränningssprickor. Slitage. Krackelyr. Tillverkningsdefekter.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - T99

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    5 dagar 21 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    1 700
    165 EUR
    195 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 800 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (7 bud)
    521 maj 09:311700SEK
    4A21 maj 09:301600SEK
    521 maj 09:301600SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes