STURE GRIPENBERG

Tryckbilder, 3 st, signerade, daterade -99 och numrerade 46/300.

Tre olika motiv:
Hjälm för H.M. Kejsarinnan Maria Feodorovnas Chevaliergardets regemente.
Finlands statsvapen.
Finlands Frihetskors, 2:a klassens Mannerheim-kors.

Mått inkl ram 39,5 x 30,5 cm.

Beställningsarbete för Finska Klubben i Helsingfors.

Konditionsrapport

Ej examinerade ur ram.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - J1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Nan Jarjis

Nan Jarjis

nan.jarjis@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 10 timmar

    Utropspris: 150 EUR

    74
    EUR
    763 SEK
    87 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 79 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (7 bud)
    1A19 maj 21:5174EUR
    219 maj 21:5169EUR
    1A19 maj 21:5062EUR