Skiva fanerad med palisander. På kromade spännben. Omärkt. Längd 200 cm, bredd 127 cm, höjd 70 cm.
Ställvis hårt slitage samt märken och repor. Fanerskador. Instabila ben med lagningar och sprickor. Fläckar.
CITES-intyg medföljer