SIDOBORD, gustaviansk stil.

SIDOBORD, gustaviansk stil.

Rund skiva med låda i sarg. Rikliga inläggningar av blommor och listverk, metallbeslag. Ca diameter 58, höjd 76 cm. Nyckel finns.

Smärre sprickor. Smärre slitage. Smärre fläckar. Smärre fanérnagg.

Utropspris
3 000 SEK