TOILETTEBORD med STOL

1900-talets andra hälft.

Mässing. Välvd spegel, två rektangulära glasskivor. Längd 75, bredd 36, höjd 132 cm.
Stol med stoppad sits, bredd 50 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

maria.granfeldt@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    4 000
    388 EUR
    459 USD

    Budhistorik (22 bud)
    720 maj 21:374000SEK
    4A20 maj 21:373800SEK
    4A20 maj 21:373700SEK